Членови кои ја/го следат Damata-Nene

 1. bor4e

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  60
 2. mathewardi

  Истакнат член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  61
 3. meredith

  Истакнат член, од во светот на бајките....
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  78
  Поени од трофеи:
  156