1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Последна содржина од dannni

 1. dannni
  Мислење

  Гатање, баење

  nekoj ako moze da kaze za dobar gatac,sto poznava i sto znae
  Мислење од: dannni, 6 април 2014 во категорија: „Другата“ наука
 2. dannni
  Мислење

  Гатање, баење

  Мислење од: dannni, 30 март 2014 во категорија: „Другата“ наука
 3. dannni