Dark-Rose
Последна активност:
1 април 2010
Се зачлени на:
30 декември 2009
Пораки:
136
Допаѓања:
70
Поени од трофеи:
151
Локација:
Skopje

Dark-Rose

Истакнат член, од Skopje

Последна посета на Dark-Rose:
1 април 2010