Членови кои ги следи Dazey

 1. Anna-Banana

  Популарен член, Женски, од На штиците што живот значат.
  Пораки:
  3.704
  Допаѓања:
  4.753
  Поени од трофеи:
  326
 2. bebaa

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  2.417
  Допаѓања:
  4.201
  Поени од трофеи:
  296
 3. catty

  Истакнат член
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  131
 4. Dream-Girl

  Модератор, Женски, од Somewhere where I belong
  Пораки:
  8.760
  Допаѓања:
  99.416
  Поени од трофеи:
  516
 5. erica

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.311
  Допаѓања:
  2.037
  Поени од трофеи:
  326
 6. Li0ness

  Популарен член
  Пораки:
  1.057
  Допаѓања:
  1.791
  Поени од трофеи:
  266
 7. Marijana93

  Популарен член
  Пораки:
  396
  Допаѓања:
  3.568
  Поени од трофеи:
  256
 8. PinkDramaQueen

  Истакнат член, Женски, од Скопје
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  76
 9. Shelea

  Форумски идол
  Пораки:
  3.401
  Допаѓања:
  30.358
  Поени од трофеи:
  476
 10. stylishh

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  426
  Допаѓања:
  613
  Поени од трофеи:
  276