DeDee
Последна активност:
13 декември 2013
Се зачлени на:
6 јануари 2011
Пораки:
81
Допаѓања:
34
Поени од трофеи:
96

Ги следи 1

Следбеници 1

Локација:
Stephansplatz <3

DeDee

Истакнат член, од Stephansplatz <3

Последна посета на DeDee:
13 декември 2013