Членови кои ги следи Delgadina

 1. Eleonorastrumica

  Истакнат член
  Пораки:
  390
  Допаѓања:
  171
  Поени од трофеи:
  196
 2. Forko

  Истакнат член
  Пораки:
  954
  Допаѓања:
  583
  Поени од трофеи:
  176
 3. Saba08

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  1.021
  Поени од трофеи:
  186
 4. Tukituki

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  744
  Допаѓања:
  2.425
  Поени од трофеи:
  226