Desperados
Последна активност:
11 јануари 2010
Се зачлени на:
15 декември 2009
Пораки:
2
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
101

Следбеници 1

Desperados

Истакнат член

Последна посета на Desperados:
11 јануари 2010