Devilwomen
Се зачлени на:
14 јануари 2010
Пораки:
10
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
166

Devilwomen

Истакнат член

Никој нема право да го осудува мојот избор, ниту моето мислење, затоа што никој не ги осетил моите чувства и мојата болка... Мика Антиќ 24 август 2015