Членови кои ја/го следат Diamondkiss

 1. Balzzak

  Истакнат член
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  153
 2. Queen.of.the.castle

  Активен член
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  31
 3. sweat2

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  156