Членови кои ги следи Diamondkiss

 1. badem4e

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  333
  Допаѓања:
  138
  Поени од трофеи:
  226
 2. Offspring

  Форумски идол
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.889
  Поени од трофеи:
  506