Неодамнешна активност на didisi

 1. На didisi му/ѝ се допадна мислење на Русата во темата Македонските јавни фаци.

  Богат муж од кој се разведе, син мислам 20 и нешто години, а пред 4год седев на маса со луѓе кои ја знаеа и она дојде со дечко и албанец...

  21 септември 2019 во 21:30
 2. На didisi му/ѝ се допадна мислење на Dentina во темата Македонските јавни фаци.

  Треба некој член оттаму да ни пише:D Женава е пиц-пец, стан уреден , аранжира блa бла, ама се е како "The real housewifes...

  21 септември 2019 во 21:29
 3. На didisi му/ѝ се допадна мислење на JuLleE во темата Македонските јавни фаци.

  Софија Караќаева беше далку поубава пред филерите. Или е лоша слика, што знам. Пари има, не знам од каде, ја коментиравме и претходно. Од...

  21 септември 2019 во 21:29
 4. На didisi му/ѝ се допадна мислење на Chanell* во темата Македонските јавни фаци.

  “Он пее свадби и ТЕЗГИ, јас пејам концерти” Ауу Антонијааа :D Стилот нејзин воопшто не ми се допаѓа. Исто и зборувањето... нема добар...

  21 септември 2019 во 21:29
 5. На didisi му/ѝ се допадна мислење на Tanjamm во темата Македонските јавни фаци.

  Имаат и по 35 години, и пред 35 години, дури и тие кои се оптоварени со купување креми против брчки. Оние што ставале ботокс, филери, тие...

  21 септември 2019 во 21:29
 6. На didisi му/ѝ се допадна мислење на kukla21 во темата Македонските јавни фаци.

  Вики знае. Од што не знам која е оваа антонија го гледав видеото. Вики е некој стилист со кој работи 1.5 година. Е она знае зошто е ваква...

  21 септември 2019 во 21:29
 7. На didisi му/ѝ се допадна мислење на Oxymoron во темата Македонските јавни фаци.

  И јас истото сакав да го прокоментирам :wasntme: Знам дека сака да биде урбана, поразлична, знам дека светски ѕвезди носат штикли со...

  21 септември 2019 во 21:29
 8. На didisi му/ѝ се допадна мислење на Sofi.ja во темата Македонските јавни фаци.

  Дали некој може да ми го објасни стилов на Антонија?:o [ATTACH]

  Screenshot_20190921-010520_Chrome.jpg 21 септември 2019 во 21:28
 9. На didisi му/ѝ се допадна мислење на H.VAGA во темата Македонските јавни фаци.

  Kaj nas obrazovanieto nema vrska so rabotata. Moze da se otepas od ucenje a da ne ti vredi.

  21 септември 2019 во 21:28
 10. На didisi му/ѝ се допадна мислење на Liu во темата Слабеење без леб, благо, грицки и газирано.

  Никакви диети, никакви глупости...јадете здраво, исфрлете бел леб, вештачки шеќер, брза храна, грицки, вештачки сокови, газирани и...

  20 септември 2019 во 23:47
 11. На didisi му/ѝ се допадна мислење на AAKG во темата Кетогенска (кето) диета.

  Кето диетата е за напредна екипа и за луѓе кој немаат домашни обврски пошто таја диета неможи секој да ја издржи. carb cycle засега нај...

  20 септември 2019 во 23:45
 12. На didisi му/ѝ се допадна мислење на DiCaprio во темата Кетогенска (кето) диета.

  Баталете кето диета. Кето диетата не е супериорен начин за слабеење во однос на било која друга диета, а воедно има многу здравствени мани...

  20 септември 2019 во 23:45
 13. На didisi му/ѝ се допадна мислење на EDNAEMAJKA во темата Кетогенска (кето) диета.

  кето диетата дава многу резултат и многу брзо се топи буквално телото но тешко и невозможно е човек да се откажи од сета таа храна па дури...

  20 септември 2019 во 23:41
 14. На didisi му/ѝ се допадна мислење на LiliBoz во темата Македонските јавни фаци.

  Па шо не си учел и ти да си ко него да не мора да работиш...

  20 септември 2019 во 23:40
 15. На didisi му/ѝ се допадна мислење на Salome во темата Македонските јавни фаци.

  Може да ми каже некој каде да најдам иста таква кошула како што носи?:)

  20 септември 2019 во 23:40