Dobie
Последна активност:
30 јуни 2018
Се зачлени на:
28 мај 2013
Пораки:
199
Допаѓања:
240
Поени од трофеи:
256
Локација:
ГАСАДАЛУР-ФАРСКИТЕ ОСТРОВИ ♡♥♡
Професија:
ученик