Членови кои ја/го следат Dobie

 1. anna-tessa

  Активен член
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  22
  Поени од трофеи:
  26
 2. Flower27

  Популарен член, Женски, од up in the space
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  4.149
  Поени од трофеи:
  326
 3. LittlePinky

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.376
  Допаѓања:
  4.309
  Поени од трофеи:
  326
 4. Lovely.student.girl

  Активен член, од Macedonia
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  16
 5. sara3

  Пораки:
  505
  Допаѓања:
  383
  Поени од трофеи:
  266