Членови кои ги следи Dog-lover

 1. Kaylie

  Истакнат член, од Brazil ❤
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  1.400
  Поени од трофеи:
  206
 2. Ketrin.Moon

  Популарен член, Женски, од Во градот на маглата.
  Пораки:
  770
  Допаѓања:
  7.171
  Поени од трофеи:
  296
 3. Lella

  a blasphemous bitch, Женски, 19, од King's Landing
  Пораки:
  4.877
  Допаѓања:
  26.463
  Поени од трофеи:
  476
 4. levely

  Популарен член, од France,Pariz
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  898
  Поени од трофеи:
  296
 5. Mahidevranfan

  Популарен член, Женски, 20, од Зад Пурпурните Планини
  Пораки:
  466
  Допаѓања:
  2.064
  Поени од трофеи:
  306
 6. marama

  Форумски идол, Женски, од во плакарот од соништата
  Пораки:
  5.412
  Допаѓања:
  71.043
  Поени од трофеи:
  516
 7. RockNroLLGirL

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.521
  Допаѓања:
  4.906
  Поени од трофеи:
  326
 8. sanja.burgundy

  Популарен член, Женски, 33, од Брно, Чешка
  Пораки:
  965
  Допаѓања:
  9.070
  Поени од трофеи:
  356
 9. simonna.a

  Форумски идол, Женски, од Somewhere in silence...
  Пораки:
  4.311
  Допаѓања:
  26.318
  Поени од трофеи:
  476
 10. Snow-Star

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  3.130
  Допаѓања:
  16.139
  Поени од трофеи:
  376
 11. Someonespecial

  Free-minded aesthete, Женски
  Пораки:
  12.872
  Допаѓања:
  161.698
  Поени од трофеи:
  566
 12. Spidy

  Популарен член, Женски, од Скопје
  Пораки:
  3.442
  Допаѓања:
  9.242
  Поени од трофеи:
  376
 13. SuperGirl24

  Форумски идол, Женски, од to the Unknown па лево
  Пораки:
  2.026
  Допаѓања:
  33.651
  Поени од трофеи:
  476
 14. tea4e

  Популарен член
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Поени од трофеи:
  326
 15. the.vampire.girl

  Популарен член, Женски, од 90 Bedford Street, New York
  Пораки:
  876
  Допаѓања:
  1.488
  Поени од трофеи:
  276
 16. tiph24

  Истакнат член
  Пораки:
  221
  Допаѓања:
  177
  Поени од трофеи:
  96
 17. Viki-Torres

  Активен член
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  11
 18. Viktorijaaa5

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  4.339
  Допаѓања:
  70.580
  Поени од трофеи:
  476
 19. Yipman2

  Форумски идол, 29
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.985
  Поени од трофеи:
  476