Dona
Последна активност:
9 јануари 2010
Се зачлени на:
19 ноември 2009
Пораки:
15
Допаѓања:
16
Поени од трофеи:
106
Локација:
Skopje
Професија:
Fizioterapevt

Dona

Истакнат член, од Skopje

Последна посета на Dona:
9 јануари 2010