Членови кои ја/го следат Dr.Strangelove

 1. Arthur

  Популарен член, Женски, 23
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  2.513
  Поени од трофеи:
  276
 2. Elissa

  Форумски идол, од Barbados
  Пораки:
  2.540
  Допаѓања:
  22.430
  Поени од трофеи:
  466
 3. gingerchild

  Популарен член, Женски, од хромозоми
  Пораки:
  1.496
  Допаѓања:
  4.989
  Поени од трофеи:
  266
 4. lola90

  Активен член
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  16
 5. sweet-star

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.734
  Поени од трофеи:
  316