Членови кои ги следи Dr.Strangelove

 1. Lovely93

  Истакнат член, Женски, од Wherever with my honey <3
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Поени од трофеи:
  176
 2. Meredit

  Истакнат член
  Пораки:
  176
  Допаѓања:
  90
  Поени од трофеи:
  86
 3. ozbilnazena

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.163
  Поени од трофеи:
  366
 4. thinkerbell

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.832
  Допаѓања:
  11.015
  Поени од трофеи:
  376
 5. toogood

  Популарен член
  Пораки:
  2.126
  Допаѓања:
  12.286
  Поени од трофеи:
  296