Членови кои ја/го следат Dusata

 1. Boneff

  Истакнат член, Машки, од Скопје
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  51
 2. Desi1991k

  Истакнат член, Женски, од Skopje
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  389
  Поени од трофеи:
  106
 3. sexygrils236

  Нов член
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  3