Форумџика на годината 2020
E.s.p.e.r.a.n.s.a
Се зачлени на:
2 јануари 2014
Пораки:
23
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
106
Роденден:
ноември 10
Локација:
Madrid <3