Неодамнешна активност на eci85

 1. На eci85 му/ѝ се допадна мислење на Adeline во темата Труднички муабети.

  Welcome! Ние како и секогаш сме среќни на нови мешковци:) Можеш да пиеш и витамини, јас ги пијам фемибрион.

  16 јануари 2019 во 10:27
 2. На eci85 му/ѝ се допадна мислење на Happyinlove во темата Труднички муабети.

  Само со лесно да истераш до крај:hug: Ќе ти кажат на преглед што ќе си земаш првово тромесечие,и одмарај колку што можеш:)

  15 јануари 2019 во 19:56
 3. eci85 одговори во темата Труднички муабети.

  Здраво феминки... Си ги видов моите две цртки во неделата па еве и јас да ви се придружам во труднички:hug::inlove: по мојот календар ми...

  15 јануари 2019 во 19:42
 4. На eci85 му/ѝ се допадна мислење на AnaDelRey во темата Труднички муабети.

  Има има се породив,одвај мислев дека ќе умрам од неделата од 18ч дојдена дури во 19 се породив другио ден ... Али на крајот секоја болка се...

  15 јануари 2019 во 19:35
 5. eci85 одговори во темата Инсеминација.

  Фала @Лаура82 што поскоро кај сите што чекате две цртки :hug:

  14 јануари 2019 во 22:19
 6. eci85 одговори во темата Инсеминација.

  Фалааа @Thallia и што поскоро ве влечам сите во трудничкиии. Оваа нова година ми почна најубаво си го добив најубавиот подарок од Дедо мраз...

  14 јануари 2019 во 22:18
 7. На eci85 му/ѝ се допадна мислење на Лаура82 во темата Инсеминација.

  Лелеее честиткии милааа

  14 јануари 2019 во 22:13
 8. На eci85 му/ѝ се допадна мислење на srekice во темата Инсеминација.

  Нормално ке се исплати.Секогаш треба да се верува во она што се сака.Само оптимистички и пизитивно (fingers) Да чуда се случуваат и на...

  14 јануари 2019 во 00:54
 9. На eci85 му/ѝ се допадна мислење на lizaname во темата Инсеминација.

  Мојот тест беше уште поблед а одкако ја направив мојата 1 инсемимацијата ништо не ми дадоа да користам туку после недела си отидов на одмор...

  13 јануари 2019 во 21:59
 10. На eci85 му/ѝ се допадна мислење на Anexy во темата Инсеминација.

  ЗНАЕВ!!! :party::sun: Мнооогу ме израдува :hug: Ова е прееубава вест :* Влечи не и нас со тебе...сите наеднаш! Инаку јас добив денеска,...

  13 јануари 2019 во 18:08
 11. eci85 одговори во темата Инсеминација.

  Се исплатеше за оваа радост.

  13 јануари 2019 во 18:08
 12. eci85 одговори во темата Инсеминација.

  Влечам нога сите да си ја дочекате оваа радост и тоа што поскоро и ти @Anexy дај боже и без иуи да поминеш. Јас сеуште сум во неверување и...

  13 јануари 2019 во 18:06
 13. На eci85 му/ѝ се допадна мислење на bela.m во темата Инсеминација.

  BRAVO!

  13 јануари 2019 во 17:57
 14. На eci85 му/ѝ се допадна мислење на srekice во темата Инсеминација.

  Браво @eci85 ,така треба девојко:inlove: Ете доказ и инсеминациите знаат да бидат успешни:hug::hug: Ајде со лесно само :*

  13 јануари 2019 во 17:57
 15. eci85 одговори во темата Инсеминација.

  Фала ви срцки на сите... Утре рано одам да проверам бета и се надевам дека ке биде се во ред. Ве гушкам ситееее и ве чекам сите со убави...

  13 јануари 2019 во 16:40