Членови кои ја/го следат eemmiilliijjaa

 1. Ligavka

  Истакнат член, од In his arms now and forever <3
  Пораки:
  207
  Допаѓања:
  61
  Поени од трофеи:
  206
 2. marte...18

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  60
 3. MARTIN33

  Активен член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  30
 4. Noddyy

  Истакнат член
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  61
 5. Saani

  Истакнат член
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  37
  Поени од трофеи:
  81
 6. sasemanovski

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  60
 7. sweetgirl1605

  Истакнат член
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  64