Elen4e89
Се зачлени на:
12 февруари 2010
Пораки:
154
Допаѓања:
356
Поени од трофеи:
206

Ги следи 1

Следбеници 2

Пол:
Женски
Роденден:
мај 12

Elen4e89

Истакнат член, Женски

What goes around comes around... 10 јуни 2015