Членови кои ги следи Elena..T

 1. AffyJelenator

  Активен член, Женски
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  26
 2. CutieWithABeauty

  Популарен член, Женски, од Guangzhou, Guangdong
  Пораки:
  1.075
  Допаѓања:
  1.247
  Поени од трофеи:
  326