Elenaaa
Последна активност:
30 мај 2010
Се зачлени на:
26 ноември 2009
Пораки:
16
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
106

Следбеници 2

Elenaaa

Истакнат член

Последна посета на Elenaaa:
30 мај 2010