Членови кои ја/го следат ElenaRbd

 1. Ellena07

  Истакнат член
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  131
 2. Frosy94

  Активен член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 3. GordanaL

  Истакнат член
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  201
 4. loveme-4ever

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  166
 5. Mengel88

  Активен член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  30
 6. moonlight-girl.55

  Популарен член
  Пораки:
  1.456
  Допаѓања:
  2.427
  Поени од трофеи:
  326
 7. Sarkaaa

  Истакнат член
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  104
 8. viki44e

  Популарен член, од *On a pool party*
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084
  Поени од трофеи:
  316