ElenaRisteska
Последна активност:
13 февруари 2019
Се зачлени на:
24 декември 2010
Пораки:
40
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
166

Следбеници 2

Локација:
Kumanovo

ElenaRisteska

Истакнат член, од Kumanovo

Последна посета на ElenaRisteska:
13 февруари 2019