elence132
Последна активност:
30 април 2017
Се зачлени на:
6 октомври 2012
Пораки:
240
Допаѓања:
105
Поени од трофеи:
166

Ги следи 1

Следбеници 2

elence132

Истакнат член, од *In a fairytale * - Oh no, that was just a dream

Последна посета на elence132:
30 април 2017