Elence93
Се зачлени на:
16 декември 2009
Пораки:
4.901
Допаѓања:
4.280
Поени од трофеи:
296
Пол:
Женски
Локација:
Скопје

Elence93

Популарен член, Женски, од Скопје

-"Believe and act as if it were impossible to fail."— Charles F. Kettering 29 април 2015