Неодамнешна активност на Elence93

 1. Elence93 одговори во темата Како да се справам со бубулициве?.

  Еднаш :)

  3 јуни 2020 во 16:07
 2. На Elence93 му/ѝ се допадна мислење на TutiFuti во темата ДМ маркет.

  Ја земав преска од Дм последната беше очигледно и тука е тренд па сите ја користат минатиот пат кога барав немаше 3.95 евра ја...

  20200602_140201.jpg 2 јуни 2020 во 15:31
 3. На Elence93 му/ѝ се допадна мислење на lusii во темата Течна пудра за лице.

  Дефинитивно не е иста. Ја имав во стаклено шишенце купена во Америка и бев презадоволна. Ја потрошив, ја зедов овде таа во тубичка и...

  2 јуни 2020 во 15:16
 4. Elence93 одговори во темата ДМ маркет.

  Прво за влакната, после бричењето растат максимум како што ти биле претходно. Мене ми стана навика и пр недела ми е ден за средување секаде...

  2 јуни 2020 во 12:43
 5. Elence93 одговори во темата Сирење и кашкавал.

  Потврдувам, исто и сирењето им е убаво. :)

  1 јуни 2020 во 19:33
 6. Elence93 одговори во темата Течна пудра за лице.

  Не знам, но сум ја барала одамна и не сум ја нашла никаде. Ја имам купено таа во туба и искрено не верувам дека е иста бидејќи на јутуб ја...

  1 јуни 2020 во 14:43
 7. Elence93 одговори во темата Каква крема за лице користите?.

  Да :)

  1 јуни 2020 во 00:37
 8. Elence93 одговори во темата Каква крема за лице користите?.

  Во тој случај хијалуронската од Revox, зошто во сите креми има многу мал процент.

  31 мај 2020 во 22:29
 9. На Elence93 му/ѝ се допадна мислење на annii во темата Молив за веѓи.

  @Elence93 од Golden Rose (Dream) и мене воопшто не ми се погоди. Премеко е моливчето, на секое наредно острење се крши, мислам дека пола...

  31 мај 2020 во 21:07
 10. На Elence93 му/ѝ се допадна мислење на naturally во темата Молив за веѓи.

  Убаво е од Аура, исто и од Catrice.

  31 мај 2020 во 20:39
 11. Elence93 одговори во темата Молив за веѓи.

  Оф леле, ништо тогаш, ќе ги пробам на Аура. Тие ми беа втора опција.

  31 мај 2020 во 20:19
 12. На Elence93 му/ѝ се допадна мислење на Feminka22 во темата Молив за веѓи.

  Мене на Голден Роуз два пати ми се има погодено катастрофа моливче. Не се оштреше како што треба плус се кршеше цело време. Јас на Флормар...

  31 мај 2020 во 20:18
 13. Elence93 прикачи фајл во темата Молив за веѓи.

  Кој е подобар од овие? Не ми се даваат 300 ден. за молив за веѓи, па решив да пробам некој од овие. До сега користев за Есенс но многу е...

  Screenshot_20200531-200157_Chrome.jpg 31 мај 2020 во 20:05
 14. Elence93 прикачи фајл во темата Каква крема за лице користите?.

  Посебно за потопли денови е предобар. [ATTACH]

  balea-aqua-moisturizing-serum.jpg 31 мај 2020 во 19:33
 15. На Elence93 му/ѝ се допадна мислење на Miki52615 во темата Како да се справам со бубулициве?.

  ok fala sega proveriv vo eurofarm gi ima i dvete utre ke idam ke gi zemam pa se nadevam na rezultati

  31 мај 2020 во 19:08