Членови кои ја/го следат Eli-sweety

 1. Liana

  Активен член, од Bitola
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  34
 2. ripce

  Истакнат член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101
 3. tanjakire

  Истакнат член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  61
 4. TheCandy880

  Популарен член, Женски, од behind the curtains
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.294
  Поени од трофеи:
  366