Членови кои ја/го следат Elisa

 1. Boneff

  Истакнат член, Машки, од Скопје
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  71
  Поени од трофеи:
  51
 2. dejanco

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  60