Членови кои ја/го следат Ella.313

 1. awayfromyou

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  404
  Допаѓања:
  280
  Поени од трофеи:
  226
 2. Katerinceee

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Поени од трофеи:
  296
 3. loveyou313

  Истакнат член
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  166
 4. Macedonian.Horse

  Истакнат член
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  42
  Поени од трофеи:
  136