Членови кои ја/го следат Ellena07

 1. jagotka123

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  1.439
  Допаѓања:
  121
  Поени од трофеи:
  246
 2. Lovely15

  Истакнат член, од Џунгла
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  31
  Поени од трофеи:
  81