Членови кои ја/го следат Estelle

 1. NoellePage

  Истакнат член, од Where the sun always shines
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  1.755
  Поени од трофеи:
  246
 2. plawa

  Истакнат член, од Vo krevet so Johnny Depp :)
  Пораки:
  176
  Допаѓања:
  129
  Поени од трофеи:
  156