eta
Се зачлени на:
20 ноември 2009
Пораки:
183
Допаѓања:
319
Поени од трофеи:
206
Пол:
Женски

eta

Истакнат член, Женски

РАЗОЧАРЕНА ОД ЖИВОТОТ, БОГ ОДАМНА ДИГНАЛ РАЦЕ ОД МЕНЕ 4 ноември 2017