FARFELLA
Последна активност:
23 мај 2013
Се зачлени на:
25 јануари 2011
Пораки:
87
Допаѓања:
48
Поени од трофеи:
96

Ги следи 1

Локација:
SKOPJE

FARFELLA

Истакнат член, од SKOPJE

Последна посета на FARFELLA:
23 мај 2013