Членови кои ја/го следат Filiposka

 1. anali88

  Активен член, од Ohrid
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  31
 2. fosil4e1

  Активен член
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  46
 3. GordanaL

  Истакнат член
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  201