1. Планирана е кратка техничка интервенција во 01:00 ч. (25.09.2020). Очекуваме прекин во времетраење од 15-30 минути. Ви благодариме за трпението!
firered
Последна активност:
5 јуни 2012
Се зачлени на:
30 мај 2011
Пораки:
2
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
61

firered

Истакнат член

Последна посета на firered:
5 јуни 2012