Неодамнешна активност на flower30

 1. На flower30 му/ѝ се допадна мислење на Happyinlove во темата Труднички муабети.

  Докторке мааа;(:l: ова радосници се. Не плачела мочка низаедна. Сега ноќите нека не ги преплакува. Да си биде мирничка како што си беше во...

  21 септември 2020 во 09:29
 2. На flower30 му/ѝ се допадна мислење на Alishan30 во темата Труднички муабети.

  Не заплака првите 2 мин, дишеше, но не плачеше. Ќе станев од бокс за да помогнам. Среќа потоа се беше ок. И не, не реков ќе помине, срце ме...

  21 септември 2020 во 09:29
 3. На flower30 му/ѝ се допадна мислење на LejlaD во темата Ние околу и преку 40 години....

  За многу години денот да ни е,здравје,напредок во фамилиите нека дари,повеќе љубов кон друѓите,помалку себичност,оти сите сме гости на...

  21 септември 2020 во 09:28
 4. На flower30 му/ѝ се допадна мислење на LadyC во темата Ние околу и преку 40 години....

  Добро утро. Неделава убава ќе биде :inlove: Убав ден луѓенца :l:

  21 септември 2020 во 09:28
 5. На flower30 му/ѝ се допадна мислење на Sexybaby86 во темата Ние околу и преку 40 години....

  @Alishan30 мила, жива и здрава да е, најголема среќа да ви биде секогаш! :l: Немаш појма како си ме израдувала сабајлево :inlove: Ко да...

  21 септември 2020 во 09:28
 6. На flower30 му/ѝ се допадна мислење на WildMk во темата Ние околу и преку 40 години....

  :hug: [ATTACH]

  images.jpg 21 септември 2020 во 09:27
 7. На flower30 му/ѝ се допадна мислење на kravce во темата Ние околу и преку 40 години....

  Утро @Alishan30 честитки мајка, во многу љубов, здравје и среќа да си растете, безброј убавини да создавате :inlove: Убав ден на сите...

  21 септември 2020 во 09:27
 8. На flower30 му/ѝ се допадна мислење на sweet.november во темата Ние околу и преку 40 години....

  @Alishan30 жива и здрава да е малата, најсреќни да ве прави :inlove: На преубав ден е родена:l: За многу години Мала Богородица, сите да...

  tea.jpg 21 септември 2020 во 09:27
 9. На flower30 му/ѝ се допадна мислење на Sesil во темата Ние околу и преку 40 години....

  @Alishan30 честитки за ќеркичката, жива и здрава да ви е :hug::hug::hug: Јас ко тетка од комшилокот, да почастам ко шо е редот по нашки...

  Screenshot_19.jpg 21 септември 2020 во 09:24
 10. На flower30 му/ѝ се допадна мислење на CameliaMiller во темата Ние околу и преку 40 години....

  Ај сеа не какај. Тие што нејќат приватно да се дружат - не мораат :) Ние што сакаме се дружиме. Аман, шака земја е државава, не е научна...

  21 септември 2020 во 09:24
 11. На flower30 му/ѝ се допадна мислење на ivi1987 во темата Ние околу и преку 40 години....

  Честитки од срце. Да е жива и здрава, цел живот да ве радува. Уживај во најубавиот период и во најубавиот мирис :l: Буби мало ноџе медено...

  21 септември 2020 во 09:22
 12. На flower30 му/ѝ се допадна мислење на Alishan30 во темата Ние околу и преку 40 години....

  Ви благодарам на сите.:hug: На честитките, и убавите желби и софри:hug: Дај боже сите што ви сака душа да ви се исполне.:inlove:...

  21 септември 2020 во 09:21
 13. На flower30 му/ѝ се допадна мислење на dunika во темата Ние околу и преку 40 години....

  [ATTACH] @Alishan30 :l: Уживај во најубавиот мирис на светот:hug:

  1732BB56-5E55-4769-AA27-EBC5974F6073.jpeg 20 септември 2020 во 22:48
 14. На flower30 му/ѝ се допадна мислење на Chanell* во темата Породување во приватна болница.

  Секоја тема панаѓур со ова најмајкиве :) Со првото во Систина, второво здравје повторно таму. Вторава бременост цела таму ќе ја водам, од...

  20 септември 2020 во 22:46
 15. На flower30 му/ѝ се допадна мислење на The Unicorn во темата Породување во приватна болница.

  Коа веќе сте отишле толку офф топик... Значи имаме НЕмајка, мајка, НАЈмајка и ФЕМИНАмајка. Шо не е јасно? Страв ми е да ви кажам дека...

  20 септември 2020 во 22:45