Членови кои ги следи Gama

 1. Annath

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  18.168
  Допаѓања:
  153.804
  Поени од трофеи:
  566
 2. malooto

  Истакнат член
  Пораки:
  563
  Допаѓања:
  251
  Поени од трофеи:
  206
 3. Nana19

  Популарен член
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.745
  Поени од трофеи:
  276