Членови кои ја/го следат Gargamel

 1. Ilusionist

  Популарен член, од Heaven Is a Place on Earth...
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  1.906
  Поени од трофеи:
  296
 2. Nachy

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100
 3. PinkGir123

  Популарен член
  Пораки:
  1.121
  Допаѓања:
  724
  Поени од трофеи:
  296
 4. vale.96

  Истакнат член
  Пораки:
  118
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  91