Членови кои ги следи Gargamel

 1. baguf4e

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  3.917
  Поени од трофеи:
  326
 2. bilkata

  Администратор
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.660
  Поени од трофеи:
  296
 3. Doozy

  Форумски идол
  Пораки:
  3.593
  Допаѓања:
  57.403
  Поени од трофеи:
  466
 4. karak

  Популарен член
  Пораки:
  4.123
  Допаѓања:
  4.878
  Поени од трофеи:
  326
 5. karina8

  Популарен член
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.537
  Поени од трофеи:
  366
 6. Kitten

  Форумски идол, Женски, 36
  Пораки:
  7.904
  Допаѓања:
  36.956
  Поени од трофеи:
  516
 7. lovely91

  Популарен член, од On the moon ^-^
  Пораки:
  517
  Допаѓања:
  425
  Поени од трофеи:
  276
 8. marama

  Форумски идол, Женски, од во плакарот од соништата
  Пораки:
  4.720
  Допаѓања:
  60.965
  Поени од трофеи:
  476
 9. mila89

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  572
  Поени од трофеи:
  246
 10. mina

  Популарен член
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  622
  Поени од трофеи:
  266
 11. Miss-Independent

  Популарен член
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.645
  Поени од трофеи:
  366
 12. Noemi

  Популарен член, од Next to my highest aspirations
  Пораки:
  1.265
  Допаѓања:
  3.892
  Поени од трофеи:
  316
 13. RainBow

  Глобален модератор, Женски
  Пораки:
  18.771
  Допаѓања:
  46.504
  Поени од трофеи:
  556
 14. rossonerka

  Популарен член
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.270
  Поени од трофеи:
  366
 15. starfish

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.677
  Поени од трофеи:
  366
 16. Trendafilka

  Форумски идол, од 221B Baker Street
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.490
  Поени од трофеи:
  456