Членови кои ја/го следат garudamon

 1. Marija1517

  Активен член, Женски
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  16
 2. TheCandy880

  Популарен член, Женски, од behind the curtains
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.297
  Поени од трофеи:
  366
 3. viki44e

  Популарен член, од *On a pool party*
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084
  Поени од трофеи:
  316