GeorGinnA
Се зачлени на:
20 октомври 2010
Пораки:
667
Допаѓања:
1.999
Поени од трофеи:
296
Локација:
Ваму- таму повеќе онаму :)
Професија:
Дежурен филозоф и поборник за своите права