Членови кои ја/го следат GeorGinnA

 1. Ammy.Lee

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.996
  Допаѓања:
  2.276
  Поени од трофеи:
  326
 2. Darko80

  Истакнат член
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  16
  Поени од трофеи:
  104
 3. Extraordinary.girl

  Истакнат член, од everywhere
  Пораки:
  293
  Допаѓања:
  420
  Поени од трофеи:
  176
 4. Jack

  Истакнат член, од nova gorica
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  61
 5. lovess12345

  Истакнат член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  61
 6. ludata.kristina13

  Активен член, од Skopje
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  30
 7. Malena85

  Активен член
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  32
  Поени од трофеи:
  46
 8. rainbow.girl

  Истакнат член
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  61