Gerberce
Последна активност:
8 ноември 2011
Се зачлени на:
20 јануари 2011
Пораки:
83
Допаѓања:
57
Поени од трофеи:
96

Следбеници 2

Локација:
Скопје

Gerberce

Истакнат член, од Скопје

Последна посета на Gerberce:
8 ноември 2011