Членови кои ја/го следат geri

 1. alenco

  Активен член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  31
 2. dani1512

  Активен член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  30
 3. Daniel88

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  60
 4. GordanaL

  Истакнат член
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  201
 5. ladyofrage

  Активен член
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  31
 6. OPAAAAAAA

  Активен член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  31
 7. Osamena devojka

  Истакнат член, Женски, од skopje
  Пораки:
  355
  Допаѓања:
  2.114
  Поени од трофеи:
  136
 8. Reks

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100