Неодамнешна активност на girl-miri

 1. На girl-miri му/ѝ се допадна мислење на danichap во темата Мајчински муабети.

  Добар ден мајки Денес во подобро раположење. Ваљда шопингот вчера ми дојде како доза шеќер и ми даде малку енергија:x:tmi:. Уште поголема...

  20 септември 2019 во 23:38
 2. На girl-miri му/ѝ се допадна мислење на BirMelek во темата Мајчински муабети.

  Јас да ми речеше некој нема да купиш количка ќе го задавев со голи раце! Од пред трудноча јас колички гледав. Каква сака нека е зачувана,...

  20 септември 2019 во 23:36
 3. На girl-miri му/ѝ се допадна мислење на LunaGrey во темата Фемина Инстаграм.

  [ATTACH]

  1C59A6E8-AEB6-40D8-BEF2-24C200C19025.jpeg 20 септември 2019 во 22:29
 4. На girl-miri му/ѝ се допадна мислење на ZAHRA во темата Фемина Инстаграм.

  Француски кроасани[ATTACH]

  20190919_181438.jpg 20 септември 2019 во 22:29
 5. На girl-miri му/ѝ се допадна мислење на piksooki во темата Фемина Инстаграм.

  [ATTACH] Сам ако не си ја исполниш желбата кој да ти ја исполни?:D:P

  Screenshot_20190920-210820.png 20 септември 2019 во 22:29
 6. На girl-miri му/ѝ се допадна мислење на joy1 во темата Фемина Инстаграм.

  [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]

  7D3C71F9-9477-4676-8D02-0C78E90F18D8.jpeg F765C421-D535-4273-99E8-2E6E3A7FB928.jpeg 863F059F-5767-4294-8EB8-9288BB2932F3.jpeg 20 септември 2019 во 19:13
 7. На girl-miri му/ѝ се допадна мислење на Viktorijaaa5 во темата Фемина Инстаграм.

  [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]

  20190913_124651.jpg 20190913_124636.jpg 20190913_124510.jpg 20 септември 2019 во 19:13
 8. На girl-miri му/ѝ се допадна мислење на TeddyGrey во темата Мајчински муабети.

  И јас бев во прилично слична ситуација. И мене ме заболе за мое дете, сакав ново. И си купив ново. Кажав јасно и гласно, сакам ново. Нит...

  20 септември 2019 во 18:41
 9. На girl-miri му/ѝ се допадна мислење на Chanell* во темата Мајчински муабети.

  Добро утро од мене. Не сум станала од кревет сеуште, не можам да се извлечам. Бебка уште спие, синоќа до 1 после полноќ лудуваше по дома....

  20 септември 2019 во 12:13
 10. На girl-miri му/ѝ се допадна мислење на marchi-cool во темата Мајчински муабети.

  не стои кај мене средено. Односно стои,кога ќе се најават гости па јас набрзина досредувам кога ќе заминат исто. Ама тоа е. Децата пред...

  20 септември 2019 во 09:22
 11. На girl-miri му/ѝ се допадна мислење на snegulkata во темата Мајчински муабети.

  Добро утро!!! :coffee::coffee::coffee::coffee::coffee::coffee::coffee: Уф, ама студено утро...бррр, права есен! Летово бар уште некој...

  20 септември 2019 во 09:22
 12. girl-miri одговори во темата Мајчински муабети.

  Zdravo majki:hai: Oficialno ja zapocnavme sezonata na nastinki:doh: golemata rano se budese i mi vika mamo noseto mi teci:o i vikam a...

  19 септември 2019 во 23:42
 13. На girl-miri му/ѝ се допадна мислење на vitamina во темата Фемина Инстаграм.

  [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]

  PhotoEditor_20190919_225950418_resize_24.jpg PhotoEditor_20190919_225922722_resize_13.jpg PhotoEditor_20190917_172103390_resize_94.jpg PhotoEditor_20190919_225832123_resize_29.jpg PhotoEditor_20190919_225810483_resize_69.jpg PhotoEditor_20190919_225852870_resize_3.jpg 19 септември 2019 во 23:29
 14. На girl-miri му/ѝ се допадна мислење на nextredstyle во темата Фемина Инстаграм.

  [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]

  20190919_114338.jpg 20190918_172305.jpg 20190919_185842.jpg 19 септември 2019 во 23:29
 15. На girl-miri му/ѝ се допадна мислење на Ava.84 во темата Мајчински муабети.

  Еј Италјанката ни приредила частовка:party: Среќен роденден @Monella да си жива и здрава и секогаш задоволна од животот:)Оваа година да те...

  19 септември 2019 во 17:44