Gita
Последна активност:
4 октомври 2014
Се зачлени на:
10 февруари 2011
Пораки:
16
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
66

Ги следи 3

Локација:
Skopje
Професија:
Radioloski Tehnolog

Gita

Истакнат член, од Skopje

Последна посета на Gita:
4 октомври 2014