gita223
Последна активност:
19 февруари 2013
Се зачлени на:
18 август 2012
Пораки:
32
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
46
Локација:
некаде низ темните улици
Професија:
првокласна мрза

gita223

Активен член, од некаде низ темните улици

Последна посета на gita223:
19 февруари 2013